Logo
V případě dotazů zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Zadej e-mail pro zasílání novinek

Veganská Maya - alternativa bez vajec a bez sóji

Moje láska Můj život nejprve upoutal pozornost na návrh svých výrobků. Vše vypadá velmi moderně a trochu Berlín, ale ve skutečnosti pochází z Horního Rakouska. Je to jako s blogy s námi. Stereotyp říká, že všichni musíme přijít z hlavního města.

Moje láska Můj život byl založen v roce 2016 a byl přímo zapojen do tří různých produktů. Nesnažil jsem se namočit do mandlového nápoje v malé krabičce na mléko, ale brzy dohnal. Alternativa mandlového jogurtu je můj oblíbený. Chutná lahodně s marcipánem, ale není příliš sladká. U obilovin a ovoce je to pravé. Tam jsou také hotové nápoje v poháru ve třech různých odrůdách. Turmeric-mandlové nápoje jsou veganskou alternativou k zlatému mléku, které v současné době prožívá naprostý humor, ale v původním smyslu se bohužel připravuje živočišné mléko. Macchiatio Almond Drink je kávový nápoj vyrobený z fazole Fair Trade Arabica. A mandlový nápoj matcha obsahuje mletý zelený čaj, což je skvělá alternativa pro ranní kávu.

Takže a teď znovu řekněte, že sortiment výrobků nevykřikuje BERLIN!

Tento výrobek jsem objevil zcela náhodně na základním organickém trhu a byl jsem zvlášť zvědavý, že to vyzkouším! Výrobce oficiálně popisuje svůj výrobek jako "mandlovou smetanu". To je v pořádku, protože konzistence je trochu tekutější. Její krém a barva působí jako trochu jako tekutý jogurt. Chuť je velmi žádoucí. Chutná - po téměř nic ... pokud vůbec, je velmi lehká kyselá poznámka rozpoznatelná.
S obsahem pouze 6% mandlí můžete samozřejmě dosáhnout konzistence "jogurtové" pouze přidáním škrobu a zahušťovadel. Dále jsou zahrnuty soli a nespecifikované zrání (ale měly by být veganské podle obalu). Bohužel obsahoval škrob s mírně písečným pocit v ústech. Nedostatek chuti je okamžitě patrný.
Pro mandlový krém je pro mě nejčastěji používán jako přísada vaření, jako náhražka jogurtu pro mé obilniny, myslím, že mandlový krém není vhodný.

Dostupné odrůdy: přírodní, malinový (s přídavkem cukru), vanilka (s přídavkem cukru), mango (s přídavkem cukru)

Mimochodem, mandlový jogurt, který Alnatura nabízí, je stejný jogurt

Přední značky e-shopu

Kde nás najdete

Revoluční 164
Stráž pod Ralskem, 471 27

Kontakty
PRO ZDRAVÍ A RADOST
Josef Verzich
Josef Verzich
(Po-Pá, 8-17 hod.)