Logo
V případě dotazů zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Zadej e-mail pro zasílání novinek

Veganská Maya - alternativa bez vajec a bez sóji

  1. Úvod
  2. Co to vyzkoušet
  3. 100% šťáva z Bio citronů
100% šťáva z Bio citronů

100% citrónová šťáva z přímého lisování, vyrobená z čerstvých na slunci vyzrálých bio citrónů. Šťáva není z koncentrátů. Po šetrném zpracování si zachovává plnou ovocnou chuť a značné množství hodnotných živin.

Tuto šťávu si jistě oblíbíte, tak jako zákazníci, kteří ji v našem obchodě již řadu let vyhledávají. Skvělá cena, kupujete si pouze šťávu. Za slupky, které většinou po vymačkání končí v koši, již nemusíme platit.

Věděli jste, že ačkoli mají citróny kyselou chuť, v těle se chovají alkalicky, a tudíž neutralizují překyselení, které je způsobeno většinou potravin, které běžně konzumujeme? Proto je vhodné pít citrónovou šťávu pravidelně.

Tip: Pijte každé ráno citrónovou šťávu (cca 1 cm do 0,3l skleničky) s co nejteplejší vodou. Přisladit ji můžete například agávovým sirupem, medem či jinými přírodními sladidly. Citrónová šťáva vás pročistí, teplá voda nastartuje organismus a sladké dodá potřebnou energii. Po pár týdnech uvidíte rozdíl. Během dne a hlavně po jídle se budete cítit mnohem lépe.

Citróny byly pro své léčivé vlastnosti již od starověku používány Číňany a Indy. Čisté a panenské citrony bez chemie je ovšem těžké na dnešním trhu najít a v BIO kvalitě jsou obvykle předražené. Proto tu máme zdravou alternativu v bio kvalitě v podobě čisté šťávy, která nic chemického neobsahuje. Neobsahuje ani jiné potravinářské přísady jako přidaný cukr, jiná umělá sladidla. ani vodu.

Citróny díky obsahu vitaminu C a fytochemikálií zlepšují odolnost imunitního systému vůči infekcím. Jejich konzumace je proto vhodná při všech virových i bakteriálních nákazách organismu. Citróny by měly být součástí stravy každého, kdo trpí chudokrevností. Ačkoliv mají velmi nízký obsah železa, jsou silným antianemikem, protože zvyšují vstřebávání železa dodávaného jinou rostlinnou potravou. Citróny zároveň napomáhají při vylučování kyseliny močové – odpadní látky metabolismu, která se v těle neustále tvoří.

Společnost La BIO IDEA funguje již od roku 1995. Výroba produktů probíhá v Sicílii a v jejím okolí, odkud také pocházejí všechny suroviny. Značka se snaží se svou produkcí zapadnout do přirozeného způsobu života na Sicílii.

Koupit šťávu z citronů.  Více šťáv této značky v ovocnýchzeleninových variantách.

Přední značky e-shopu

Kde nás najdete

Revoluční 164
Stráž pod Ralskem, 471 27

Kontakty
PRO ZDRAVÍ A RADOST
Josef Verzich
Josef Verzich
(Po-Pá, 8-17 hod.)