Logo
V případě dotazů zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Zadej e-mail pro zasílání novinek

Veganská Maya - alternativa bez vajec a bez sóji

  1. Úvod
  2. Blog

Blog

V této sekci naleznete důležité informace, zajímavosti, poradíme vám a odpovíme na některé záludné otázky.

Nejnovější články

Od nás pro vás
Staráte se o životní prostředí, šetříte přírodu a chcete, aby váš balíček z e-shopu obsahoval co nejméně plastů? Podrobněji vám vysvětlíme, co a jak balíme, popíšeme obalové materiály a jejich funkce i to, jak vypadá řádně zabezpečené zboží.
Přírodní kosmetika a hygiena
Existuje nepřeberné množství zubních past, tak proč nevyzkoušet něco nového, co by mohlo Vašim zubům prospět, a Vám zpříjemnit každodenní čištění? V článku se dočtete, kdy vznikla první pasta a čím si čistily zuby starověké národy.
Zdravé potraviny a nápoje
Mlsáte rádi, ale občas to přeženete a pak máte výčitky? V tomto článku vám poradíme, jak omezit noční nájezdy na lednici a jaké jídlo si připravit pro případ, že na vás večer přijde "hlad".
Zdravé potraviny a nápoje
V posledním článku naší série o stravování se zaměřujeme na večeři. Kdy večeřet, co jíst a co nejíst před spaním a proč alkohol snižuje kvalitu spánku?
Aromaterapie a vůně
Vyzkoušejte léčivou sílu aromaterapie. Éterické oleje dokáží uvolnit napětí nebo třeba zajistit klidný spánek. Proč sáhnout po lahvičce s esencí dříve než po krabičce s prášky?
Zdravé potraviny a nápoje
Všichni potřebujeme svou dávku jídla, abychom přežili a mohli ve zdraví plnit své každodenní úkoly. Které koření způsobuje halucinace, proč se můžete napít okurky a jakým jídlem se platilo v Sýrii? To se dozvíte v našem článku.
Kvalitní mlsání a dárky
Den svatého Valentýna, zkráceně Valentýn, se slaví každoročně 14. února – po celém světě včetně České republiky se blízcí obdarovávají řezanými květinami, dárky, sladkostmi, nebo dokonce šperky. Kdo byl svatý Valentýn a jak vlastně svátek zamilovaných vznikl?
Přírodní kosmetika a hygiena
Kolik houbiček na nádobí spotřebujete ročně? A víte, že se nedají recyklovat? V zelené domácnosti přemýšlíme nad tím, jaký dopad mají naše volby na životní prostředí.
Zdravé potraviny a nápoje
Díky odpolední svačině budete bdělí a nabití energií - pokud si vybíráte správné potraviny. Proč odložit sušenku a dát přednost domácím raw krekrům?
Zdravé potraviny a nápoje
Proč se nevyplatí oběd vynechávat ani při dietě a jaké jsou tradiční obědy v sousedních zemích? U nás najdete inspiraci na obědy pro děti i dospělé.
Článků na stránku 102030

Přední značky e-shopu

Kde nás najdete

Revoluční 164
Stráž pod Ralskem, 471 27

Kontakty
PRO ZDRAVÍ A RADOST
Josef Verzich
Josef Verzich
(Po-Pá, 8-17 hod.)