- Úvod
- Aromaterapie a vůně
- Aromaterapeutické směsi Dr. V.
- Alg koupel z mořských řas 6 ks BIO COSBIONAT
Alg koupel z mořských řas 6 ks BIO COSBIONAT
- Popis produktu
- Komentáře 0
- Alg koupel z mořských řas 6 ks BIO COSBIONATNení skladem584 Kč483 Kč bez DPH
Koupel Alg-essences s obsahem mořských řas a éterických olejů na klouby, unavené nohy a svaly. Dopřejte si doma koupel jako v lázních u moře. Mořské řasy obsahují spousty minerálů a vitamínů, vyskytující se v mořské vodě. Společně se směsí éterických olejů dochází k maximálně silnému a terapeutickému účinku. Každé jaro a na podzim pamatujte na tuto kúru. Ideální jsou tři koupele za jeden týden.
Použití: Do vany vložte jeden sáček. Během napouštění vody (35-37°C) vlijte do lázně obsah lahvičky. Sáček několikrát promačkejte a během koupele masírujte citlivé oblasti těla, (klouby, unavené nohy, svaly..)
Balení obsahuje: 6ks směsi mořských řas v sáčku z nebělené bavlny a 6 lahviček směsi éterických olejů.
Mořské řasy nasbírané na pobřeží Bretaně, přirozeně a pečlivě usušené. Neobsahují žádné přidané látky. Éterické oleje: rozmarýn, levandule, šalvěj, eukalyptus, borovice, terpentýn (silice z borové pryskyřice)a tymián.
Složení: Sodium Ricinoleate, Rosmarinus Officinalis Oil* ct Cinéole-1,8, Lavandula Hybrida Oil* ct Linalol, Alcohol*, Pinus Pinaster Oil* ct ? et ß-Pinenes, Pinus Sylvestris Oil* ct ? et ß-Pinenes, Salvia Officinalis Oil* ct cis-thujone, Eucalyptus Globulus Oil* ct Cinéole-1,8, Thymus Vulgaris Oil* ct Thymol, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Coumarin**. *Složka přírodního původu **Přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích.
Upozornění: Pro vnější použití. Nepolykat. Nenenechávat na dosah dětem. Neuchovávejte v dosahu přímého působení světla a tepla.
Země původu: Francie
Dr. Valnet (1920-1995) je považován za otce moderní aromaterapie. Byl přesvědčen, že příroda je stále ještě nejlepší lékař, a usiloval o oživení přírodních léčebných postupů. Vědecky popsal zdravotní účinky éterických olejů a určil způsob jejich užití a dávkování. Éterické oleje dr. Valenta jsou v biokvalitě, stoprocentně čisté a přírodní. Z rostlin se extrahují buď destilací vodní parou za nízkého tlaku anebo vytlačováním za studena. Celý výrobní proces je pod pečlivou kontrolou, finální výrobek tak dosahuje maximální možné kvality. Éterické oleje z laboratoří Cosbionat nejsou odbarvované, okysličované ani koncentrované.