- Úvod
- Potraviny, alternativy, BIO
- Alsan-S-rostlinný margarín 250 g
Alsan-S-rostlinný margarín 250 g
- Popis produktu
- Komentáře 0
Alsan-S-rostlinný margarín 250 gNení skladem, na objednávku do 7-14 dnů59 Kč/ ks53 Kč bez DPH
Přírodní rostlinný margarín pro teplou a studenou kuchyni. Alsan-S je výborný rostlinný margarín, který svou konzistencí a hlavně chutí připomíná máslo. Je vyrobený z neztužených, neesterifikovaných tuků (řepkový, palmový a palmojádrový olej).
Alsan-S je bez cholesterolu a bez mléčných složek, je tedy vhodný při alergii nebo intoleranci na laktózu. Alsan se hodí nejen k namazání na chléb, ale je výborný i na smažení a pečení.
Všechny přednosti:
- bez lepku
- bez sóji
- bez přidaného cukru
- bez ořechů
- bez mléka
- bez cholesterolu
- bez živočišných surovin
- dobře roztíratelný
- téměř identická chuť másla
Neobsahuje žádné živočišné suroviny - pro výrobu nebylo zabito žádné zvíře, proto je tuk vhodný pro vegetariány. Potravina vhodná i pro osoby s celiakií.
Složení: Řepkový olej , palmojádrový olej, palmový tuk , voda, emulgátory (E 471 E 472 + c) , přírodní aroma , regulátor kyselosti kyselina citrónová , vitamin E , vitamin A , barviva karoten
Výživové údaje na 100 g: Energie 2 960 kJ / 720 kcal, Tuky: 80 g z toho nasycené mastné kyseliny: 39 g > mononenasycené mastné kyseliny: 30 g > polynenasycené mastné kyseliny: 11 g, Sacharidy: <0,1 g z toho cukr: <0,1 g, Protein: <0,1 g, Sůl: <0,1 g
Návod k přípravě: K přímé spotřebě a k tepelné úpravě.
Skladování: Uchovávejte v chladničce mezi 7 ° C a 13 ° C
Pro objednání celého kartonu zadejte: 16 ks
Vyrobeno/Baleno: Německo
Alsan Werk
Horster Landstr.11,
D-25358 Horst (Holstein)










