- Úvod
- Čaj a příslušenství
- Basilur Christmas Fruit Assorted 20x1,8g
Basilur Christmas Fruit Assorted 20x1,8g
- Novinka
- Popis produktu
- Komentáře 0
Basilur Christmas Fruit Assorted 20x1,8gVyprodáno, nedostupné u dodavatele96 Kč/ ks86 Kč bez DPH
Kolekce vybraných vánočních ovocných, aromatizovaných a ochucených čajů. Horké jablko, Skořice a víno, Třešně a mandle a Kořeněný pomeranč. Máte tak možnost ochutnat 4 druhy v jedné vánoční růžové krabičce se zasněženou vesničkou za lesem.
Hot Apple - Směs s chutí jablka, skořice a citronu s vůní jablka a skořice.
Spiced Wine - Směs s ovocnou chutí jablka, skořice, citronu a hřebíčku s vůní skořice a hroznového vína.
CHerry Almond - Směs se šípkem a rooibosem a s ovocnou osvěžující chutí citronu pomeranče s vůní mandle a třešně.
Orange Spice - Směs s chutí šípku, skořice a pomeranče s vůní pomeranče a skořice.
Vychutnejte tuto lahodnou kombinaci jako teplý, hřejivý nápoj v chladné sváteční noci. Směs přírodního ovoce a bylin, která je dokonalým koktejlem pro všechny vaše příležitosti.
Ovoce a další ingredience jsou z pečlivě vybrané sklizně a šetrně sušeny pro uchování čerstvosti, chutě a vůně pro dokonalou směs na přípravu lahodného nápoje.
Krabička v pěkném designu s motivy ingrediencí čajové směsi ukrývá jednotlivě balené sáčky s potiskem motivu stejném jako na krabičce. Motivy na krabičce jsou vystouplé a působí prostorově ve 3D.
Čaj značky Basilur pro každodenní popíjení je také vyjímečným dárkem, který potěší svou barevností a po přípravě čaje i svou chutí a vůní.
Krabička s jednotlivými sáčky v pěkném lesklém přebalu je výhodou pro uchování čerstvosti, vůně a chutě, sáčky jsou také fajn na cesty, když si s sebou chceme vzít více druhů a nemáme zavazadla na mnoho celých krabiček. Sáčky si můžeme nosit do zaměstnání, školy a všude tam kde chceme a máme možnost si připravit svůj oblíbený nápoj.
Složení:
- Hot Apple - ibišek květ 49,06 %, jablko plod 25,15 %, skořice 9,43 %, citron list 7,55 %, stévie list 1,89 %, aroma (jablko, skořice, kyselina jablečná)
- Spiced Wine - ibišek květ 42,12 %, jablko plod 20,34 %, citron list 10,17 %, skořice 8,47 %, stévie list 4,24 %, muškátový oříšek 2,12 %, hřebíček 0,68 %, aroma (skořice, hroznové víno)
- CHerry Almond - ibišek květ 30,3 %, šípek plod 18,94 %, rooibos 18,94 %, pomeranč plod 7,58 %, citron list 6,05 %, stévie list 2,27 %, aroma (mandle, třešeň)
- Orange Spice - ibišek květ 37,40 %, šípek plod 24,38 %, skořice 16,26 %, pomeranč plod 12,2 %, stévie list 2,44 %, aroma (pomeranč, skořice).
Hmotnost: 36g (20x1,8g)
Návod na přípravu: 1 sáček / lžičku na 250ml šálek, zalít vodou 100°C, louhovat 3-5 minut
Výrobce: Basilur Tea Export (PVT) LTD. Baleno na Srí Lance.







