Logo
V případě dotazů zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Zadej e-mail pro zasílání novinek

Veganská Maya - alternativa bez vajec a bez sóji

  1. Úvod
  2. Co to vyzkoušet
  3. Veganské sýry VIOLIFE
VIOLIFE: Lahodné sýry pro vegany

Parta milovníků dobrého jídla z okolí řecké Soluně založila společnost Violife, která vyrábí chutné veganské sýry z kvalitních rostlinných surovin a bez konzervantů.

Veganské produkty od společnosti Violife neobsahují laktózu, lepek, ořechy ani sóju, takže si na své přijdou i alergici, kteří nemohou s klidem sníst už skoro žádnou potravinu. Violife sýr je navíc téměř bez cholesterolu (100 g výrobku obsahuje méně než 0,5 mg rostlinného cholesterolu).

Začínající vegani často řeší, čím nahradit kravský sýr, na který byli celý život zvyklí. Věřte, že Violife představil světu rostlinnou alternativu sýra, která nepřipouští žádné chuťové kompromisy – můžete si nadále dopřávat těstoviny se sýrem, křupavé sýrové toasty nebo sýrovou pizzu, aniž byste měli pocit, že jste ochuzeni o pravou chuť sýra.

Udržitelná strava, to je sýr bez mléka

Vegan si vybírá potraviny sestávající z rostlinných složek a odmítá pro svůj prospěch využívat (či konzumovat) zvířata. Naopak se snaží učinit svět lepším tím, že se vědomě stará o své prostředí i o planetu a zbytečně ji nedrancuje. Rostlinné sýry Violife jsou výbornou alternativou sýrů – nejedná se o náhražku, ale o plnohodnotný produkt! Violife vyrábí originální a ryzí jídlo z rostlin, které vám zachutná.

Alternativní sýry pro vegany

Intolerance na laktózu a potravinové alergie

Alergie na mléko vás připravila o oblíbené pochoutky a život bez sýra vám připadá tak nějak šedý? Většina potravin obsahuje stopové prvky ořechů, sóju nebo lepek – tyto alergeny možná zhoršují vaše zdraví, ale sem tam si i přes svou alergii musíte dát oblíbenou mozzarellu, i když víte, že vám po ní nebude dobře? Violife přináší veganský sýr bez mléka, který vás zbaví frustrace. Všechny produkty jsou bezpečné i pro alergiky. Žádná sója ani tofu, ale kokosový olej. Navíc jsou rostlinné Violife sýry košer.

Vegan sýr z kokosového oleje

Kokosový olej obsahuje mastné kyseliny, které mají pozitivní účinky na naše tělo. Téměř 50 % mastných kyselin v kokosovém oleji tvoří kyselina laurová. Ta společně s monolaurinem zabíjí bakterie a viry, které organismu škodí a způsobují infekce. Studie ukázaly, že kokosový olej nemá negativní vliv na kardiovaskulární systém. Naopak je efektivní při spalování břišního tuku, který se ukládá kolem vnitřních orgánů v dutině břišní.

Sýry pro vegany

Jak dlouho vydrží sýry Violife?

Pokud je správně skladujete (v lednici), veganské sýry vydrží čerstvé až sedm dní po otevření. Parmezán je chutný dokonce i 15 dnů od otevření balení. Violife produkty se uchovávají chlazené, ale neměly by se mrazit (tím by došlo k porušení jejich struktury).

Rostlinný sýr v mnoha variantách, které nenudí

Řecká společnost Violife nabízí například:

Violife je ověřená značka

Logo společnosti Violife

Společnost dodává své produkty do všech koutů světa – výjimkou není ani USA, Keňa, Indie, Spojené arabské emiráty, Jordánsko, Kypr, Bahrajn, Island nebo Skandinávie. Pochopitelně si ani zde v Evropě nemůžeme nechat ujít tuto lahůdku.

Servírování Violife sýr plátkový

TIP:

Chystáte vegan party nebo budete vařit pro větší počet přátel? Pak se  vám vyplatí objednat Violife blok 2,5 kg, který je k dostání v různých variantách – Violife blok 2,5 kg gouda, Violife pizza blok 2,5 kg, Violife blok 2,5 kg cheddar nebo Violife 2,5 kg mozzarella blok.

Přední značky e-shopu

Kde nás najdete

Revoluční 164
Stráž pod Ralskem, 471 27

Kontakty
PRO ZDRAVÍ A RADOST
Josef Verzich
Josef Verzich
(Po-Pá, 8-17 hod.)