Logo
V případě dotazů zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Zadej e-mail pro zasílání novinek

Veganská Maya - alternativa bez vajec a bez sóji

  1. Úvod
  2. Co to vyzkoušet
  3. Sojade Bifidus sójové jogurty
Sojade Bifidus


Sojade (čteno „sožád") bifidus natur je jemný a krémový, 100% rostlinný, vyrobený z bio sójových bobů pěstovaných na jihozápadě Francie. Ekologické zemědělství je zárukou, že sójové boby používané k výrobě Sojade nejsou geneticky modifikované. Produkt neobsahuje cholesterol, je bez laktózy a lepku, lehce stravitelný, bohatý na rostlinné bílkoviny, obsahuje 8 esenciálních aminokyselin nezbytných pro správnou funkci našeho organismu a má nízký obsah nasycených mastných kyselin. Je ideální pro zdravé stravování celé rodiny.


Smetanově bílý:
Mírně nakyslý jemný krém si v duchu světově proslulé francouzské kuchyně můžete vychutnat v několika chuťových variacích, například s vanilkou, třešní či marmeládou ze sušených švestek.

Sojade: Pro Sojade platí, že označení „bio“ a „to, co je dobré“ nelze od sebe oddělovat. Nabízíme širokou řadu dezertů a nápojů labužnických vůní, ve kterých se spojuje veškerá nutriční kvalita sójových bobů s radostí z jídla.

Záruka AB: Celá výrobková řada Sojade pochází z ekologického zemědělství a je certifikovaná Ecocertem, a může tak být označená bio logem AB.

Záruka produktů bez GMO: Sojade kontroluje každou sklizeň. Tato již několik let trvající spolupráce s producenty umožňuje společnosti zajistit a zabezpečit kvalitu používaných sójových bobů. Díky této kontrole může garantovat, že výrobky neobsahují GMO.

Bezpečnost vodního zdroje: Produkty Sojade jsou vyráběny ze sójového nápoje připraveného z vody výtečné kvality, která se těší označení „pramenitá voda“. Tato voda je čerpána z hloubky více než 90 metrů v samotném centru výrobního závodu.

Záruka francouzské sóji: Používané sójové boby jsou pěstovány na francouzském území, konkrétně na jihozápadě Francie. S producenty biosóji je navázané partnerství již po mnoho let. Díky tomu může Sojade zaručit především kvalitu sóji a rovněž původ semen vyprodukovaných podle přesné specifikace.

Bezpečnost zpracování: Výrobní proces přirozeného zpracování respektuje a zachovává nutriční kvalitu sójových bobů. Jsou používány pouze mechanické postupy: prosévání, mletí, filtrování vody, což je prospěšné pro zažívání: Sójové speciality Sojade obsahují jogurtovou kulturu Bifidus. Můžete tak prospět svému žaludku a střevu i bez konzumace mléčných jogurtů.

Záruka loupané sóji: Během zpracování jsou sójové boby čištěny a poté loupány, tj. předtím, než jsou rozdrceny a zpracovány v sójový nápoj, jsou zbaveny vnějšího obalu. Tento postup zbavuje výsledný nápoj hořké chuti a zlepšuje jeho stravitelnost.

Záruka biokvality ovocné složky: Ovocné dezerty Sojade jsou vyráběny s použitím ovocných složek (ovoce + cukr + biologická aromata), které pocházejí z provozovny v Horním Savojsku, jež se specializuje na zpracování bioovoce: to je zde vypěstováno, vytříděno a zpracováváno podle vlastních receptur firmy.

Používání příchutí v biokvalitě: Přístup společnosti Sojade, který je výsledkem dlouhodobého výzkumu, je jedinečný: při výrobě produktů se používají pouze příchutě v biokvalitě. Aromatická molekula je z bioovoce extrahována přírodními technikami. Díky tomu je možné na produktech používat bioznačku AB.

Triballat Noyal:Je rodinnou firmou, která již po tři generace působí v obci Noyal sur Vilaine ve francouzské Bretani. Biopotravinami se začala zabývat před 30 lety. Tehdy její majitelé došli k přesvědčení, že je třeba vydat se cestou výroby takových potravin, které budou více respektovat přírodu i zdraví člověka. Před 20 lety se pak začali zabývat výrobou potravin na bázi sóji v biokvalitě – to vše s myšlenkou, že právě tato plodina představuje ekologickou a výživově hodnotnou součást moderní výživy.

Pro Triballat byly pojmy jako udržitelný rozvoj již od počátku nerozlučně spojeny s výrobou zdravých a ekologických potravin. To se promítá i do způsobu výroby. Hala, kde se zpracovávají sójové boby, je vybavena solárními panely, které zajišťují část energie na její provoz. Sluneční energie bude v blízké době doplněná o energii větrnou, čímž se ještě zvýší podíl zelené energie při výrobě produktů.

Ve snaze nepřispívat ke vzniku skleníkových plynů také Triballat využívá auta na elektrický nebo hybridní pohon. I obaly mají být co nejvíce eko – pro 400g kelímky Sojade používá Triballat papírovo-plastové obaly, kdy se obě části dají od sebe snadno oddělit a při vyhazování třídit. Pro potisk obalů využívají rostlinné barvy, které méně znečišťují životní prostředí.

Triballat Noyal:Ve své specializaci na výrobu produktů z ekologického zemědělství nabízí také celou bio-řadu z čerstvého kravského a ovčího mléka: jogurt, dezerty a másla.

Vstoupit do e-shopu Sojade

Přední značky e-shopu

Kde nás najdete

Revoluční 164
Stráž pod Ralskem, 471 27

Kontakty
PRO ZDRAVÍ A RADOST
Josef Verzich
Josef Verzich
(Po-Pá, 8-17 hod.)