- Úvod
- Potraviny, alternativy, BIO
- Ananas sušený bez přid. cukru kroužky
Ananas sušený bez přid. cukru kroužky
- Popis produktu
- Komentáře 0
- Ananas sušený bez přid. cukru kroužkyVyprodáno, nedostupné u dodavatele66 Kč57 Kč bez DPH
Prvotřídní sušené kroužky ananasu z Ekvádoru, natural bez přidaného cukru. Tyto kroužky jsou výborné a vynikají svou specifickou ananasovou vůní a chutí.
Ananas vždy patřil k exotickým lahůdkám, které se podávaly především na tabulích boháčů. Od dávných časů jej znali také Indiáni, kteří jej nazývali „anasa“ nebo „nanas“.
Tipy: Sušené kousky ananasu jsou vynikající složkou stolních směsí sušeného ovoce a oříšků, dodají chuť a sladkost müsli, a ochutí bílý jogurt, třeba v kombinaci s kokosem. Jsou také rychlým snackem mezi jídly a na cesty. Můžeme je použít při pečení, do ovocných koktejlů a bowlí jako náhradu kandovaného ovoce.
Složení:ananas 100% sušený
Alergeny: Výrobek neobsahuje alergeny.
Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota: 1 508 kJ / 360 kcal, tuky: 0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 89 g, sacharidy: 89 g z toho cukry: 23 g, bílkoviny: 2 g, sůl: 0 g.
Návod k přípravě: K přímé spotřebě.
Skladování: skladujte při teplotách do 2-25°C, relativní vlhkosti vzduchu do 70% a chraňte před přímým slunečním zářením!
Legislativní zařazení: zpracované ovoce - sušené.
Země původu: Ekvádor.
Distributor: Česká republika
PERUN - OŘECHY s.r.o.,
Pšenčíkova 797/3,
142 00 Praha 4